Hakkımızda

Ünlü Alman markası LCN ürünlerinin 12 yıldır Türkiye'deki tek distribütörü PAPİLA KOZMETİK'e hoşgeldiniz

Sitemizi ayrıca kendi markamız olan BNB kozmetik ve güvendiğimiz beğendiğimiz şeçkin kozmetik ürün ve markalar ile zenginleştirdik.

İster ürünlerin doğrudan kullanıcısı olun ister profesyonel kullanıcı olun bu mağazamızdan güvenle alış veriş yapabilirsiniz. (Profesyoneller için bayi başvurusu yapılmalıdır)

Bunun yanında sitemizde eğitimlerimiz ve merkezimizdeki butik uygulamalarımız konusunda geniş bilgi ve haberler bulacaksınız.
Keyifli bir ziyaret verimli bir alış veriş dileriz
Saygılarımızla,
Papila Kozmetik


SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ  (mesajınızı bırakın yayımlayalım)
Tek kelime ile mükemmel LCN ile çalışmak hep bir adım daha ileri gitmek ve başarılı sonuçlar elde etmektir iyi ki varsınız.
---Reyhan Çakar---
LCN takdir ettiğim bir firma iyiki tanımışım medikal el ve ayak üzerine ürünleri müthiş sağlığa önem veren bir firma başarılarının devamını dilerim.
---Zeynep Arslan---
Ayak tırnağının mantarından ve çirkinliğinden dolayı utanç içinde önü açık sandalet giyemediğini söyleyen bir müşterimize LCN ürünleri ile bir güzel kayıp tırnak uygulaması yaptık. İstediği renkte ojesini de sürdük ve sandaletlerini giymesini söyledik.
Mutluluktan gözleri yaşarmıştı "Abla bu kaplama akşama düşse bile bana yaşattığını bu mutluluğu hiç unutmayacağım dedi."
LCN Connex ve Wilde Pedik ile yapılan uygulama 5 haftaya kadar dayanıklıdır. Anti-mantar özellikleri sayesinde doğru ürün kullanımı ile desteklendiğinde hem günlük hayatınızdan ödün vermezsiniz hem de mantarı yok etme sürecinizi etkin bir şekilde sürdürebilirsiniz.
---Basamer Bursa Ayak Sağlığı Merkezi---
Öncelikle bana yol açan Derya ablacığıma çok teşekkür ediyorum. Kararsızlığım içinde beni aydınlatığı, beni güzel insanlarla biraraya getirdiğin için minetarım ve Nurgül hocam size ne kadar çok teşekkür etsem az, emeğinize yüreğinize sağlık çok şey katınız bana ellerinize sağlık...
---Pınar İlhan Kumak ---
18/11/2016 tarihinde umutsuz bir şekilde sizlere başvurdum. Size gelene kadar tüm tedavileri, hatta hekim tedavisi ve oral ilaç tedavisi bile denemiştim. Hiç sonuç alamadım tüm umutlarım tükenmişti. Son kez tedavi şansı verdim kendine. LCN nin ürünleriyle uzun bir tedavi programı hazırladınız. Antisept , mikosept, mikoseptplus ürünleriyle destekleyerek evde uygulama programını uygulamaya başladım. Ve tam bir yıl sonra 18/11/17 tarihinde sonuç mükemmel. LCN ailesine teşekkürlerimi sunuyorum...
---Zeynep İşlek---
4 ayda doğru uygulama ve düzenli ürün kullanımı ile gelinen sonuç mükemmel. Teşekkürler..
---Fidan Esen---